טיפים ומאמרי דיעה

אנו חיים בדור שבו תרבות הצריכה והחומרניות שולטים בכל חלקה טובה סביבנו. אנו קונים מוצרים שאנחנו זקוקים להם, ולעתים קרובות עושים קניות סתם כי זה גורם לנו להרגיש טוב יותר. הגישה הכללית של מרבית האנשים לצרכנות היא די אלמנטרית – כולם מחפשים את המחיר הכי זול או את המוצר הכי זול וזאת מבלי לעמוד כראוי על טיבו, איכותו, מחירו הריאלי ואילו אלטרנטיבות קיימות לו. במרבית המקרים, החלטות צרכניות אלו מביאות את הרוכש, כעבור זמן לא רב, לרכוש בשנית את אותו המוצר שכן המוצר הראשון שהוא קנה – כבר לא מספק.

בתור אחד שחי ונושם צרכנות מאז הילדות, וכיום הקריירה שלי עוסקת סביב הצרכנות הדיגיטלית, אנצל במה זו על מנת לתת טיפים שונים ועצות שונות שאת רובן המוחלט למדתי עם הזמן, מניסיון אישי. דעותי לעיתים אינן קונבנציונליות וגורמות בתחילה להרמת גבה (או גבות), אך אני מבטיח שאנסה כמיטב יכולתי להסביר, לתת דוגמאות רלוונטיות לנושא ולעיתים קרובות גם לגבות את דברי במקורות אקדמיים רשמיים יותר או פחות.

בתור חובב סנובורד נלהב ביותר, אשתף כל מיני עצות וטיפים שונים גם על מנת להקל על הליך קבלת ההחלטות בנושא, וגם בכדי ללמד את המבקרים באתר שתמיד יש אלטרנטיבות, לעיתים טובות ומשתלמות יותר מאלו שהעסקנים השונים מנסים למכור לנו ולשכנע אותנו בהם.