סקירת מסך מחשב Dell P2210

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
25/02/2015

כאשר בניתי את המשרד הביתי החלטתי שאני חייב להשקיע בשני מוניטורים איכותיים שישמשו אותי לעבודה בבית. בלי התלבטות הלכתי על המסכים של Dell שבעיני הם ההכי איכותיים, וחיפשתי מסכים בגודל סביר ובמחיר סביר. לבסוף התפקסתי על דגם P2210, שהוא בגודל 22 אינץ' וקניתי שני מסכים זהים כאלה.
המאפיינים העיקריים שחיפשתי במסכים היו קודם כל שהוא יהיה מאט ושנית, שהוא יהיה חד ובעל צבעים טבעיים. אינני בקי בדקויות המאפיינים של המסכים ולרוב אני מכוון אותם ידנית למאפיינים הנוחים לי.

על המוצר:

הדגם P2210 הוא מסדרת ה-Professional של דל. מדובר על מסך חד ואיכותי בגודל 22 אינץ' (56 ס"מ) ברזולוציה של 1680×1050 פיקסלים, המכיל כניסות VGA, DVI, עם אפשרויות חיבור ל-HDCP ו-DisplayPort.
המוניטור מגיע עם מעמד כבד מאוד ועם מגוון רחב של אפשרויות כיוונון. ניתן גם להתקין את המסך בצורה אופקית בקלות.
בניגוד להרבה מסך אחרים, המסך המדובר הוא בעל גימור מאט, דבר שאני מוצא כהכרחי בעבודה בחללים מוארים ובכלל.

חוויית השימוש:

שני המסכים נמצאים אצלי בשימוש בחיבור ללפטו כבר כחצי שנה בתדירות של כ-30 עד 40 שעות בשבוע. עד כה, כמו שציפיתי ממסכי דל, אני מאוד מחבב את המוצר. כל הפלט חד וברור, וגם אחרי עבודה של שעות רבות אינני חש עייפות בעיניים.
יש למסך מגוון רחב של אפשרויות כיוונון וכל אחד יכול למצוא את הסידור החביב עליו.
להערכתי המסך יספק גם תמורה טובה לגרפיקה קלה ובידור קל. ממעט סרטי ה-HD שניסיתי לראות על המסך, אני חייב להודות שראיתי כבר רזולוציות חדות יותר. אך לצרכים שלי (תחום האינטרנט) המסך נותן תמורה מעולה.

מסקנה:

מי שמחפש מסך שנועד בעיקר לעבודה (תכנות, כתיבה וכו') בעיני מדובר על אחד המסכים הטובים והנוחים שיצא לי לעבוד עליהם בצורה כה ממושכת. אני עובד שעות ולא מרגיש עייפות בעיניים, הכל ניראה חד ונעים ומאוד מאוד נוח. אין עוד צורך בקניית חבילת דפים למדפסת רק בכדי להגביהה את המסך לזווית נורמלית – הכל אפשר לכוון במעמד המובנה.
בסופו של ענין, אני מאוד מרוצה מהקניה, למרות שהמסך הוא לא חדש ואין פה רזולוציה סופר גבוהה, אבל כאמור לצרכים המקצועיים שלי – הוא מספק תמורה מעולה ועמידה לאורך זמן.

גלריה:

info-bleach-dell-p2210-hook-ups-2

החיבורים מאחורה

info-bleach-dell-p2210-hook-ups

תקריב של החיבורים

info-bleach-dell-p2210-front

המסך מקדימה

info-bleach-dell-p2210-base

הבסיס של המסך

info-bleach-dell-p2210-back-2

החלק האחורי של המסך והבסיס

info-bleach-dell-p2210-back

המסך מאוד יציב

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: מסך מחשב Dell P2210
41star1star1star1stargray

כתיבת תגובה