סקירת רמקול בלוטות' נייד JBL Charge

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
05/06/2014

אני חובב רמקולים ניידים מהסיבה הפשוטה שאני מאוד אוהב לשמוע מוזיקה במקומות שונים ומשונים. היו לי כבר כמה רמקולים ניידים של חברת JBL ותמיד מצאתי שהיא מספקת את הסאונד הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר. זהו הרמקול בלוטות' הנייד הראשון שלי, אחרי שכבר מאסתי בסרבול החוטים ורציתי משהו פשוט אך איכותי שאני אוכל לחבר אליו את הסמארטפון דרך הבלוטות' וליהנות מסאונד איכותי.
ישנן לא מעט מותגי סטריאו HI END שתופסים טרמפ על ענין הרמקולים הניידים ורוב המחירים נעים סביב ה-200$, בעוד שסדרת הרמקולים הניידים של JBL נעה סביב 100-150$, ומחיר גבוה בכ-20% בישראל, ששם עלות הרמקול היא סביב ה-600 ש"ח, נכון לזמן הכתיבה.

על המוצר:

מדובר על רמקול בלוטות' נייד שהייעוד העיקרי שלו זה האזנה למוזיקה דרך חיבור בלוטות' שקיים היום בכל סמארטפון מודרני וכן במגוון התקנים אלקטרוניים נוספים שתומכים בפורמט זה. גודלו של הרמקול הוא כ-25 ס"מ לאורך, צורתו היא עגולה והוא מכיל בתוכלו שני רמקולים בהספק כולל של 12W, עם אפקט סאבוופר. הרמקול פועל על סוללת לית'יום נטענת שאמורה להספיק לפי היצרן לכ-12 שעות שימוש. בפועל, לא הגעתי כמובן לכמות שעות הזאת ולרוב הרמקול הזדקק לטעינה אחרי כ-8, 9 שעות שימוש לכל היותר בעוצמה בינונית. טעינה של הסוללה אורכת כ-4 שעות שבמהלכן ניתן להשתמש ברמקול.
למי שאין יציאת בלוטות' במכשיר – ניתן לחבר לרמקול כל מכשיר שמע בעל יציאת סטריאו 3.5 מ"מ סטנדרטית באמצעות יציאת AUX בחלק האחורי של הרמקול.

חוויית השימוש:

נוחות, נוחות ושוב פעם נוחות! אין דבר יותר נוח מלבחור שיר ביוטיוב בסמארטפון, להדליק את הבלוטות', ולהינות מסאונד איכותי בכל מקום: במטבח, באמבטיה, בחדר שינה, במשרד ובכל מקום. הרמקול נייד וסופר נוח לשימוש. בנוסף איכות הסאונד השתפרה פלאים מאז רמקולי הבלוטות' הראשונים והיום ממש ניתן ליהנות מסאונד איכותי בעוצמה מעולה בכל מקול – ולאורך זמן.
הטלפון משמש בעצם גם כספריית מדיה וגם כשלט רחוק – דבר שהוא סופר נוח ובהחלט מאוד מפנק.

מסקנה:

מי שמחפש להשקיע סכום נאה ברמקול בלוטות' איכותי – אני בהחלט ממליץ על ה-JBL Charge. ברמת מחיר שלו – הוא הדבר הטוב ביותר שניתן לקבל גם מבחינת עוצמת שמע, גם מבחינת זמן סוללה, גם מבחינת איכות סאונד וגם מבחינת איכות בניה. ה-Charge מעוצב בצורה מגניבה והרבה פחוץ שמרנית מנגיד העיצובים של Bose או של Sony, וזה לדעתי מגניב ומוסיף לחן המוצר.
סאונד איכותי בכל מקום, נוחות בלי פשרות ואפשרות לראות סרט בלפטופ עם סאונד ממש איכותי בזמן קמפינג – בלי שום בעיה. קניה נבונה!

גלריה:

info-bleach-jbl-charge-5

ניתן לחבר גם מכשירים שאינם תומכים בבלוטות'

info-bleach-jbl-charge-6

ניתן להטעין את הטלפון באמצעות יציאת USB מובנית

info-bleach-jbl-charge-7

יציאת USB כשהיא פתוחה

info-bleach-jbl-charge-1

מבט מלמעלה: כפתור POWER ובורר ווליום

info-bleach-jbl-charge-8

המטען עצמו הוא קומפקטי וניתק מהכבל

info-bleach-jbl-charge-4

מבט לחלק האחורי של הרמקול: יציאת AUX ויציאה לכבל הטעינה

info-bleach-jbl-charge-3

אפקט הסאבוופר, בהחלט מוסיף לאיכות הסאונד

info-bleach-jbl-charge-2

חזית הרמקול

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: רמקול בלוטות' נייד JBL Charge
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה