סקירת מטען סוללה נייד לגלקסי S4 מדגם EP-B600CEWK

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
15/10/2013

מכירים אתה זה שאתם טוחנים את הסלולארי שלכם במשך כל היום, עוד שניה כל המיץ כבר אוזל, אך אבוי! אין שקע טעינה זמין באופק או שאתם לא יכולים להיפרד מהסמארטפון בזמן שהוא נטען? אל חשש, החבר'ה הטובים מסמסונג חשבו גם עליכם וייצרו במיוחד את המטען סוללה הנייד לגלאקסי S4, או כפי שהוא נקרא בפשטות באנגלית Samsung Galaxy S4 Battery Charger אשר מתפקד על תקן מטען נייד וגם קייס לסוללה רזרבית.
זהו גאדג'ט חביב ונחמד למי שמרבה בנסיעות וזקוק למטען אשר ישמור ויטעין את סוללת הגיבוי שלו. מחיר המוצר עומד על כ-$20 ב-eBay וניתן להזמינו ישירות ממגוון ריסלרים של מוצרי סמסונג מקוריים מקוריאה.

על המוצר:

אם כאשר אתם שומעים את המילה "מטען לסוללה" עושה בראשכם דימוי של מכשיר אלקטרוני מכוער וכזה שיש לו מיקום קבוע בבית לשארית חייב – הרי שבמקרה הזה מצפה לכם הפתעה חיובית. מדובר למעשה על קייס נפתח, בגודל של 9X7 ס"מ – מעט גדול יותר מגודל של כרטיס אשראי ממוצע ובעובי של כסנטימטר וחצי. כאשר פותחים את המטען, ניתן להכניס לתוכו את הבטריה הרזרבית של מכשיר הסמארטפון, ולהטעין אותו באמצעות כבל ה-USB של המטען הרגיל. בגמר השימוש, אפשר להוציא את הסוללה המלאה ולהכניס את הריקה, או להשאיר את הבטריה המלאה כסוללת גיבוי עד שנצטרך להשתמש בה.

חוויית השימוש:

אין ממש חוויית שימוש במוצר כי אחרי הכל, מדובר במטען וקייס שאין לו פונקציונאליות יתרה חוץ מ…להטעין. עצמת ההטענה של המטען היא 2 אמפר, כמו במטען הקיר המקורי של הטלפון, ולוקח לסוללה בממוצע כשעה עד שעה וחצי להטען ממצב של 10% סוללה ל-100%. גודלו הקטען של המטען מאפשר נשיאה נוחה שלו בתיק.
המטען עשוי כולו מפלסטיק מוקשח שנראה כי הוא עמיד למדי לטווח הארוך. בחלקו העליון של המטען ישנה נורת חווי אשר מסמנת את מצב ההטענה של הסוללה: אדום, כתום וירוק. הכבל נכנס למטען בדופן העליונה בצורה נוחה ואינו מפריע ל'שימוש'.

מסקנה:

היות ומדובר במוצר מקורי של חברת סמסונג אשר יועד ל-Galaxy S4, אין כל חשש להטעין בו סוללות מקוריות. בעיני המוצר הוא שימושי שכן יש ימים שאני נוטה בהם לצרוך הרבה 'מיץ' ולעיתים אין לי אפשרות להגיע למטען זמין במהלך היום וכך למעשה אפשר זמן (במידה ויש כבל USB נוסף) כאשר מטעינים גם את הסוללה המקורית של הטלפון וגם את החלופית – בו זמנית ואין צורך לחכות עד שהסוללה המקורית של הטלפון תסתיים להטען ורק אחרי זה יהיה אפשר להטעין את הסוללה החלופית.
ניתן לומר כי זהו גאדג'ט טוב ויעיל למי שמרבה בנסיעות ובשהייה בשטח ואין לו גישה קבועה לרשת החשמל.

גלריה:

s4 battery charger back side

החלק האחורי של המטען

s4 battery charger front

החלק הקדמי של המטען

s4 battery charger front zoom

זום אל תוך המטען

s4 battery charger open

המטען עם סוללה בתוכו

s4 battery charger led

נורת LED לאינדיקציה של מצב ההטענה

s4 charging kit

ניתן להפעיל את המטען באמצעות הכבל USB של המטען קיר הרגיל

s4 battery charger top

צילום מלמעלה

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: סקירת מטען סוללה נייד לגלקסי S4 מדגם EP-B600CEWK
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה