סקירת משאבת אופניים קומפקטית Bell AirStrike 500

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
30/08/2015

משאבה זהו אחד הפריטים הכי נחוצים ברכיבת שטח. מי שאי פעם עשה טיול אופניים ארוך ונתקע עם פנצ'ר באמצע יודע שזה אחד הדברים שחייבים שיהיה בתיק. השוק מוצף בהמון משאבות אופניים קופקטיות וגם אני הצטיידתי באחת, והלכתי על משאבה זולה למדי, שעולה כ-$10 בכל חנות וול-מארט, מתוצרת חברת Bell מדגם AirStrike 500 שכוללת גם מד לחץ אוויר מובנה.

על המוצר:

ה-Bell AirStrike 500 היא משאבה קומפקטית במלוא מובן המילה: אורכה הוא כ-21 ס"מ, ומשקלה כ-130 גרם. הייחוד בה שיש בה שלושה חלקים טלסקופיים במקום שניים כמו ברוב המשאבות, והדבר אמור להבטיח יעילות ניפוח גבוהה ב-15% משאר המשאבות. המשאבה עשויה מפלסטיק קשיח ועמיד מאוד ומגיעה עם מתלה מובנה לשלדת האופניים. אני העדפתי להתקין במקום מתקן לבקבוק במים ככה שאני נושא אותה בתיק.

חוויית השימוש:

המשאבה בסך הכל נוחה לתפעול. עשיתי בה שימוש בשטח וכן כיווננתי באמצעותה את המתלים הקדמיים שלי (שהיו מבוססי אוויר). הניפוח הוא יחסית מהיר אם מתחיל להיות לא נוח במיוחד כאשר לחץ האוויר בצמיג עובר את ה-45 PSI. הידית מכוסה במין חומר מונע החלקה והאחיזה היא סבירה ויחסית נוחה. אני בנוסף מחזיק איתי משאבת אופניים CO2 לשימוש מיידי ככה שהמשאבה אצלי היא כלי משני. כמו כל משאבות האופניים הקומפקטיות, גם ה-AirStrike 500 עושה רעש די מעצבן כשמנפחים גלגל די מהיר, אבל זה בהחלט ענין שולי.

מסקנה:

יחסית למחיר המוצר, התמורה היא מעולה. ניסיתי מגוון משאבות בחנות REI וגם היקרות יותר לא היוו איזושהי אלטרנטיבה מנצחת. המשאבה עושה את העבודה, עולה מחיר הוגן, עשויה מחומרים שניראים כאיכותיים ועמידים למדי, היא סופר קומפקטית, ולא אכזבה אותי בשטח. גם המד לחץ הוא יחסית מדוייק, וזאת לאחר מספר השאוות עם מד לחץ דיגיטלי. היא מאוד קלה ונכנסת בקלות לתיק. בקיצור – אחלה משאבה!

גלריה:

info-bleach-bell-airstrike-500-pump-review

מבט מלמעלה

info-bleach-bell-airstrike-500-pump-review-2

מבט מהצד

info-bleach-bell-airstrike-500-pump-review-3

המשאבה כשהיא פתוחה

info-bleach-bell-airstrike-500-pump-review-4

מד לחץ אוויר

info-bleach-bell-airstrike-500-pump-review-size

הגודל הקומפקטי בהמחשה די גסה

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: משאבת אופניים קומפקטית Bell AirStrike 500
41star1star1star1stargray