סקירת קסדת סנובורד Bern Watts Hardhat

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
11/01/2014

אחרי למעלה מ-4 שנים עם קסדת הסנובורד שלי, החלטתי שהגיע הזמן להשתדרג. הבחירה האוטומטית שלי הייתה בחברת Bern, שכן מאוד אהבתי את הקסדות שלהם עם המצחיה הקטנה, שהגוגלס מתיישבים מתחתיה ויוצרים אטימות אחידה בין הגוגלס לקסדה. כיוון שחברת Bern מייצרת רק שתי סדרות עם המצחייה הקטנה (Baker ו-Watts), הבחירה הייתה קלה ובחרתי ב-Watts כיוון שזה הדגם שיש בו חורי איוורור בניגוד לבייקר, שהוא ללא פתחי איוורור. בנוסף, כיוון ששתי הסדרות הנ"ל מתחלקות לתת סדרות (עם שוני בחומר שממנו מיוצרת הקסדה ושוני קל במידות) – מצאתי את המידה הכי מתאימה לי (S ולא S/M) בדגם  Bern Watts Hardhat.

על המוצר:

ה-Bern Watts Hardhat עשויה מפלסטיק קשיח למדי עם ריפוד פנימי ניתק שניתן להחליפו בריפוד ללא כיסוי לאוזניים ככה שניתן יהיה להשתמש בקסדה לפעילויות ספורט שונות (קייאקים וראפטינג, טיפוס, סקייטבורד וכו'). בנוסף, ניתן לרכוש ערכת אודיו ייעודית למוצר ולשמוע מוזיקה תוך כדי הגלישה. אני באופן אישי תמיד גולש עם מוזיקה ואני פשוט משתמש באוזניות In Ear מתחת לקסדה בכדי ליהנות מאיכות אודיו גבוהה. לכן, לא היה לי צורך לרכוש את ערכת האודיו נכון לעכשיו. אני שוקל את הענין, ואדווח במידה ובסוף ארכוש.
מחירה של הקסדה בחנויות בארה"ב הוא סביב ה-100$. ברשת ניתן למצוא את אותם הדגמים של אותה השנה בעד 50% פחות. אני רכשתי את הקסדה במחיר מעולה של 56$ כולל משלוח בתוך ארה"ב.

חוויית השימוש:

הקסדה יושבת בנוחות על הראש והמצחייה הקטנה המובנית היא מבחינתי שוס ויתרון עצום, גם כשיורד שלג וגם כשיש שמש. הריפוד הפנימי של הקסדה הוא מאוד נוח והקסדה יושבת הדוקה ובלא תזוזה, כמו שצריך.
לא יצא לי עדין ליפול על הראש על מנת להעיד האם היא אכן עושה את העבודה המקורית שלה, אך עד כה, אני די מרוצה מהתפעול שלה. בנוסף, היא גם ניראית טוב יותר משאר הקסדות בשוק בעיני והלוק שלה היה עוד פקטור בשבילי ללכת עליה.
הגוגלס מתחברות בנוחות גם כן לקסדה, והן לא זזו כלל במהלך הגלישה.
הריפוד הפנימי של הקסדה אינו זז כאשר מורידים או שמים את הקסדה, וניראה כי העמידות שלה תהיה טובה לאורך זמן. עד כה, לאחר כשבועיים של שימוש, הקסדה אינה מראה סימני בלאי כלל.

מסקנה:

מבחינתי, ה-Bern Watts Hardhat היא קסדה שגם ניראית טוב, גם פונקציונלית מאוד, גם נוחה לשימוש וגם במחיר מעולה. אני מאוד אהבתי אותה ומצאתי אותה כמתאימה לצרכי ב-100%. המצחיה הקטנה הנעימה את זמני גם כשירד שלג (שלא חדר ונגע במצח) וגם כשהייתה שמש. בסך הכל מדובר על מוצר איכותי שעושה רושם כי הוא יחזיק לעוד שנים מספר וכמובן שגם ניתן להשתמש בו במגוון פעילויות ספורט אחרות.

גלריה:

B-4

הקסדה עשויה מפלסטיק קשיח ועמיד והיא בהחלט מרגישה סולידית

B-3

בתוך הקסדה ישנו מגן שאמור למנוע כניסת שלג מחורי האיוורור וכמובן, ריפוד נעים ומחמם.

B-2

הקסדה מצויידת בחור איוורור, לפחות שיהיה איזשהו איוורור מינימלי לראש…

B-1

מבט על הקסדה מהצד. המצחיה הקטנה היא פיצ'ר פשוט גאוני!

B-5

מבט אל אחורי הקסדה. ישנם חורי איוורור גם בצדדים, שזה נפלא!

 

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: קסדת סנובורד Bern Watts Hardhat
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה