סקירת גוגלס לסנובורד Bolle Gravity

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
15/01/2014

אז אחרי שהיה לי ניסיון מעולה עם גוגלס לסנובורד של חברת Bolle, ואחרי למעלה מ-3 שנים של שימוש בדגם המעולה Quasar, החלטתי לבדוק את הדגמים היותר חדשים של החברה וכמו תמיד חיפשתי את המוצר הטוב ביותר – במחיר הטוב ביותר. אחרי שיטוטים ברחבי הרשת ואתרי הקניות השונים, מצאתי הצעה מעולה על דגם ה-Gravity באיביי במחיר מצחיק של $50 כולל משלוח. במחיר כזה, פשוט לא יכולתי לסרב לעצמי (כמו תמיד) ולקחתי את הגוגלס לכמה נסיעות מבחן.

על המוצר:

מדובר על גוגלס מסדרת העילית של חברת Bolle (בחלק מהארצות יצא דגם משופר אף יותר, ה-Emperor) והם בעלי עדשות כפולות מעוגלות (spherical lenses) מצופות מראה המספקות שדה ראייה רחב במיוחד ואיכות צפייה מעולה בכל תנאי השטח והאור כמעט. הגוגלס מיועדות בעיקר לבעלי פרצופים גדולים או מי שאוהב גוגלס גדולות ורחבות. כמובן שהגוגלס מתאימות לכל סוגי הקסדות ואני משתמש בהן קבוע עם קסדת ה-Bern שלי ללא כל בעיה. הגומי של הגוגלס מצופה בפס אלסטי מפנים, מה שמאפשר להן להצמד כיאות לקסדה ולא לזוז בזמן הגלישה.

חוויית השימוש:

עד כה, הגוגלס הוכיחו את עצמן בכל תנאי מזג האוויר ובכל רמת ראות. בין אם מדובר ביום סגרירי שיורד בו שלג לרוב או יום עם הרבה שמש או אפילו בלילה – רואים מצויין וללא פשרות והן נוחות להפליא. לא נתקלתי באדים שחדרו לתוך הגוגלס וממש מרגישים את סירקולציית האוויר בתוכן, שזה מעולה. גם בסקי לילה, כאשר כמות האור מוגבלת, לא חשתי בשום שלב שהגוגלס מכבידות על הראייה וגורמות לעיניים להתאמץ יותר, אלא להיפך.

מסקנה:

אני אמנם מעט משוחד כי אני ממש אוהב את חברת Bolle ומשתמש במוצרים שלהם כבר שנים, אבל פעם אחר פעם, אני שמח לגלות שברגע האמת, הגוגלס לא מאכזבות. כששאר האלטרנטיבות ברמה הזאת עולות מעל $100 (אני מפחד אפילו לחשוב כמה יקחו על גוגלס איכותיות בארץ… 600? 1000 שקל?) ופה מצאתי מוצר שלא נופל באיכות במאומה, אלא נהפוך הוא – מיוצר באירופה וניתן לחוש את האיכות בידיים, בחצי מחיר –  זאת הבחירה הצרכנית הכי חכמה שניתן לעשות. גם מוצר אופנתי שניראה מצויין, גם מאוד פונקציונלי ואיכותי וגם במחיר זנות. מה עוד אפשר לבקש? אם יש אפשרות, אני ממליץ מאוד, וזאת אחרי 7 שנים של גלישה אינטנסיבית וקבועה עם למעלה מ-6 סוגים שונים של גוגלס של חברת Bolle וגם בדיקה של מותגים אחרים.

גלריה:

BO-5

הגוגלס מצויידות בעדשות מקומרות איכותיות מאוד המתאימות לכל תנאי האור

BO-4

גודלן של הגוגלס הוא גדול והן מתאימות לבעלי פרצופים גדולים וכל מי שאוהב גוגלס גדול ונוח

BO-3

העדשה היא בציפוי מראה שנותנת לוק סופר מגניב ורואים היטב גם בלילה

BO-2

מבט מקדימה על הגוגלס. העדשות גדלות עם הזמן ומאפשרות זוויות ראייה רחבות במיוחד

BO-1

הריפוד של הגוגלס הוא ממש נוח ומאוד עמיד לאורך זמן

 

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: גוגלס לסנובורד Bolle Gravity
31star1star1stargraygray

כתיבת תגובה