סקירת תיק סנובורד Burton Wheelie Locker

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
18/01/2014

השנה הייתי חייב להחליף את התיק סנובורד שלי, שהתחיל להתפרק לגמרי, בחדש. אחרי שהיה לי תיק ישן נושן משנות ה-90 של ברטון, ואחרי זה שהיה לי תיק "איכותי" של אוקלי (מישהו חייב להגיד להם שיפסיקו לייצר הכל חוץ מאולי משקפי שמש) ואחרי שבדקתי אלטרנטיבות של מותגים אחרים – החלטתי שכמו תמיד, אין על חברת בורטון בציוד היקפי לסנובורד והחלטתי לא להתקמצן ולהשקיע בתיק הכי איכותי ויקר שלהם , ה-Burton Wheelie Locker. למזלי, הצלחתי למצוא מבצע מצוין בחנות Evo ביום שישי השחור האחרון, וקניתי את הווילי לוקר במחיר של $205 במקום $260 שכלל משלוח חינם. כיוון שאני נוסע לא מעט ומשתמש בתיק לעיתים תכופות יצא לי כבר כמה פעמים להשתמש בתיק והרשמים לפניכם!

על המוצר:

ה-Burton Wheelie Locker הוא התיק הכי טוב של חברת בורטון. כמו שזה נשמע – ככה זה. הוא הכי יקר, הכי גדול ויש בו את כל הפיצ'רים שניתן לדמיין, כולל ידית נשיאה טלסקופית ומערכת גלגלים איכותית במיוחד שכולל שני גלגלי סקייט ("תפוח") גדולים, הבולטים החוצה ומאפשרים גלגול נוח של התיק על הקרקע. בנוסף, חלקו העליון של התיק הוא פריק וניתן לפרק אותו במידה ולא רוצים לקחת את כל התיק. אני אישית שבעתי מאפשרויות הפירוק הדומות הללו שהיו לי בתיק הקודם ומשתמש בתיק כמו שהוא, אם כי זה נחמד למי שחפץ בכך. בנוסף, יש בתיק המון מקום, תיקים נשלפים והרבה תאים שניתן לסדר בהם את הרי הציוד בצורה נוחה.

חוויית השימוש:

עד כה, אני מבסוט לחלוטין מהתיק, ולו רק שהוא מצליח להכיל את טונות ציוד הסנובורד שיש לי. בורטון טוענים שהכל יכול להכנס לתיק הזה וכעת אני נוטה להאמין להם. כשאני אומר שיש בו הרבה מקום – אני לגמרי מתכוון לכך. יש לי ה-מ-ו-ן ציוד: בורד אחד לפחות, שני סטים מלאים של ביגוד, 10 חולצות תרמיות, 8 בוקסרים תרמיים, כ-13 זוגות גרביים שמנות, ציוד תחזוקה ו-tune up, תיק גלישה, קסדה, גוגלס, מייבש נעליים ועוד שטויות כאלו ואחרות. ככה שאני זקוק לתיק גדול במיוחד שכל השיט ייכנס פנימה ללא בעיה. ואכן, הכל נכנס ללא בעיה ואפילו באורח ניסי כלשהו, נשאר מקום לעוד. רק זה עושה אותי מאושר! בימי גלישה קצרים, אני מפרק בקלות את תיק האחסון של מגפי הסנובורד ולוקח אותו אותי בתור תיק ציוד. לנסיעות ארוכות יותר, אני לוקח את כל התיק קומפלט בלי בעיה ומצליח אפילו לדחוף לתוכו בגדים רגילים ליום יום.
בנוסף לעובדה שמאוד נוח לגלגל את התיק, מאוד נוח גם לסחוב אותו במידת הצורך. יש לתיק שתי ידיות מאוד נוחות בחלקו העליון המאפשרות הרמה של התיק בצורה יחסית נוחה (לא לאורך זמן כמובן).
שטיק ממש מגניב הוא ששולי הריצ'רצ'ים עשויים מבד אלסטי שמאפשר לסגור את הריצ'רץ' בקלות יחסית גם כאשר התא די מלא וצריך ללחוץ מלמעלה כדי שהוא ייסגר. הבד האלסטי עושה את המלאכה לקלה הרבה יותר.
דבר נוסף שמאוד אהבתי בתיק הוא החומר שממנו הוא עשוי, שזה מין בד מוקשח שמיד מרגישים שהוא יחזיק הרבה זמן מעמד, וזאת בניגוד ללא מעט תיקים אחרים שעשויים מבדים שיתפרקו אחרי שנתיים שלוש.

מסקנה:

ה-Burton Wheelie Locker הוא השקעה לטווח ארוך ומתאים למי שרוצה לקנות תיק סנובורד איכותי אחד ולתמיד. הווילי לוקר עשוי מחומרים איכותיים, יש בו מלא מקום לכל הציוד ומעבר, יש לו גלגלים איכותיים וכמובן, אחריות לכל החיים של חברת בורטון. כמובן שתג המחיר של התיק הזה הוא לא זול ועומד נכון להיום (2014) על סביבות ה-$250, אך למי שטס או מתנייד הרבה עם ציוד הגלישה שלו וזקוק לתיק עמיד שיחזיק מעמד – זאת השקעה מצויינת לטווח הארוך. עד כה, אחרי שימוש של כשלושה חודשים בתיק, אני מרוצה ביותר מהקנייה. התיק מצליח להכיל בקלות את הרי הציוד שלי וסגר לי הרמטית את הפינה של אחסון הציוד והשינוע שלו. גם בהשוואה לחברות אחרות, התיק הזה פשוט טוב יותר. הוא בנוי טוב יותר ובצורה חכמה יותר, מערכת הגלגלים שלו היא טובה יותר ועם פחות פוטנציאל לבעיות, הבדים שממנו התיק עשוי הם סולידיים יותר ואני מצאתי את התיק פשוט כטוב יותר מהאלטרנטיבות היותר איכותיות בשוק. ממליץ מאוד ובחום רב!

גלריה:

WL-12

כל הביגוד נכנס ללא בעיה לחלק העליון

WL-11

כל המלתחה ועוד נשאר מקום לעוד

WL-10

החלק התחתון של התיק לבורד ונעליים

WL-9

החלק העליון (האפור) הוא פריק

WL-8

הבד של התיק הוא קשיח ועמיד

WL-3

עוד מקום אחסון בחלק החיצוני של התיק

WL-4

מערכת הגלגלים האיכותית של התיק

WL-5

ידית הנשיאה הטלסקופית מקלה על הניוד

WL-6

הגלגלים הבולטים מאפשרים גלגול קל

WL-7

תא לאחסון בורדים בתחתית התיק

WL-2

בנוסף יש חגורות לחץ לאריזה הדוקה

 

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: תיק סנובורד Burton Wheelie Locker
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה