סקירת מייבש מגפי סנובורד וסקי Hotronic Snapdry

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
21/01/2014

מי לא אוהב להכנס למגפי סנובורד נעימות ומחוממות? אני אישית מאוד אוהב אבל בנוסף קרה לי בעבר לא פעם ולא פעמיים שבסיום יום הגלישה – לא היה לי היכן לייבש את מגפי הסנובורד המיוזעות, ונאלצתי או לנסות לקמבן כל מיני פתרונות או לפעמים להמשיך לגלוש בנעליים שלא התייבשו כראוי לילה קודם לכן.
באחת הפעמים שביקרתי במלון כלשהו, הזדמן לידי מייבש מגפי סנובורד (והכפפות) של Hotronic ומאז הוא איתי לאן שאני נוסע, ללא תלות במייבשים או מקורות ייבוש וחימום אחרים, גם אם אינם בנמצא. הערכה כולה שוקלת כ-400 גרם, ואינה תופסת מקום רב מדי והיא מתאימה למתח חשמלי של רוב מדינות העולם (120-230V).

על המוצר:

ערכת הייבוש המגפייים והכפפות מסוג Snapdry נועדה להיות ניידת: הערכה מגיעה עם קייס מחולק שניתן לאחסן בו את יחידת המנוע, הצינורות והמחברים השונים. הערכה כאמור מתאימה טכנית למתח החשמל בארה"ב ובאירופה ולכן לאן שלא תסעו – היא תעבוד. ישנם שני סוגי פיות שניתן לחבר: פיה דו צדדית, הפולטת אויר משני צידיה (מתאימה לייבוש כפפות) ופיה חד צדדית, המוציאה אויר מצד אחד בלבד (מתאימה לייבוש נעליים). הערכה עשויה מפלסטיק קשיח והיא נמצאת אצלי בשירות כבר 5 שנים, ללא כל תקלה.

חוויית השימוש:

מעבר למימד הפינוק והנוחות, הערכה מאפשרת לייבש, לאוורר ולחמם מגפיים וכפפות היכן שלא תיהיו. פעולת המנוע היא שקטה במיוחד וניתן אף לישון בנוחות באותו החדר מבלי שרעש המנוע יטריד את המנוחה. משקל הערכה, שעומד כאמור על כ-400 גרם, הוא נוח והיא נכנסת בקלות לתיק הסנובורד יחד עם שאר הציוד. השתמשתי במייבש גם באירופה, גם בארה"ב ואפילו בארץ (אחרי גיחה מצויינת לחרמון) ולמרות שהייבוש הוא די איטי ולוקח כמה שעות טובות עד שהיא אשכרה מייבשת את הנעליים או הכפפות – היא עובדת ללא דופי ובבוקר תמיד חיכו לי מגפיים חמימות או כפפות מחוממות מוכנות לפעולה.

מסקנה:

אם אתם אוהבים להתפנק וחשוב לכם לאוורר את הנעליים והכפפות, ערכת הייבוש Hotronic Snapdry היא המוצר בשבילכם. מחירה בשוק בארה"ב נע בסביבות ה-60$ והמותג נחשב למוביל בתחומו. לא הייתי ממהר להגדיר את המייבש כמוצר חובה לכל גולש, אך מי שגולש הרבה, מהר מאוד מבין את החשיבות של נעליים ייבשות בבוקר או לחילופין, להצליח לייבש כפפות ספוגות כשאין מקור ייבוש אחר בסביבה.

גלריה:

HT-5

המייבש מתאים לכל מתח

HT-4

המייבש כשהוא מורכב ומוכן לשימוש

HT-3

הצינורות ניתנים לפירוק

HT-2

יחידת המנוע, קטנה ושקטה בפעולתה

HT-1

הערכה כשהיא ארוזה

 

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: מייבש מגפי סנובורד וסקי Hotronic Snapdry
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה