סקירת כפפות סנובורד Level Network

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
07/12/2013

ה-Level Network הן הכפפות סנובורד העיקריות שלי ואלו שאני גולש איתן בדרך כלל, כשאינני עוסק בהדרכה. היו לי בעבר כפפות של כל מיני מותגים, אך כבר מההתחלה היתרון המובהק של כפפות Level היה במערכת ההגנה על שורש כף היד מסוג Biomex שהן מציעות, שהיא בעיני הטובה בשוק. לדעתי, מזווית ראייה של מדריך מוסמך עם למעלה מ-360 שעות לימוד על השלג שראה לא מעט פציעות, הגנה על שורש כף היד היא החשובה ביותר אחרי הקסדה. נפילה על שורש כף היד היא נפוצה מאוד בעיקר בקרב מתחילים אך גם בקרב מקצוענים, כאשר בנפילה רצינית או התנגשות לא צפויה לא רק שאין זמן ליפול 'נכון' (על המרפקים או התחת) אלא לעיתים פגיעה בשורש כף היד היא אינסטינקטיבית ובלתי נמענת. לכן, אני תמיד ממליץ מאוד על הגנה ראויה לפרק כף היד מה עוד שזמני ההחלמה של המפרקים בגוף הם ארוכים במיוחד ויכולים בקלות לקחת חודשים ואף שנים ולעיתים גם לא להחליף לחלוטין כלל.
נחזור לעיקר, הכפפות של Level מספקות בעיני את ההגנה הטובה ביותר. היו לי כמה דגמים אחרים של החברה (Half Pipe, Fly) אך כיום אני מעדיף כפפות קצרות (short cuff) בגלל שנוח יותר להכניס אותן מתחת לשרוול של המעיל מאשר לנסות לכסות את השרוול עם הכפפות בכפפות מסורתיות ארוכות. ההיצע של חברת Level לכפפות קצרות היה בדמות דגם ה-Network שבניגוד לדגם ה-Half Pipe אין בו ממברנת גורטקס אלא מסוג אחר. לי אישית זה כבר לא היה משנה, ועד כה, לא סבלתי מרטיבות גם בימי גשם.

על המוצר:

למי שעוד לא התנסה בכפפות של חברת Level, מדובר על כפפות סנובורד ייעודיות בעלות מערכת הגנה לשורש פרק כף היד (יש לחברה גם סדרות אחרות) בין הטובות בשוק, אם לא הטובה שבהן. ה-Level Network הן כפפות קצרות שמגיעות עם מערכת ה-Biomex, ומספקות הגנה מעולה לפרק כף היד. מחירן בשוק הוא בסביבות ה-80$, אך זוהי השקעה חכמה לטווח הארוך וכזאת שיכולה להציל את הידיים במקרה של נפילה לא נעימה. הנטוורק הן כפפות מחממות ומתאימות למזג אויר די קריר. עד כה, לא חוויתי חדירת מים לתוכן והבידוד מהקור הוא מעולה.

חוויית השימוש:

מדובר על כפפות מעולות, מגנות ומחממות. יצא לי לא פעם ולא פעמיים ליפול בצורה די מכוערת והנטוורק הצילו לי את המפרק. זכור לי היטב איך בפעם הראשונה שלמדתי לגלוש (ללא הדרכה) נפלתי שוב ושוב על שורש כף היד, ואיך המפרק כאב לי גם שנה ו-3 חודשים לאחר מכן. מאז, את הלקח שלי למדתי.
כיוון שאני לא אוהב שכפות הידיים שלי יהיו חשופות בזמן שאני גולש, אני תמיד לובש ליינרים (כפפות דקות) מתחת לכפפות, מה שמאפשר לי יציאה די חלקה ומהירה מהכפפה. בנוסף, עצם היותן כפפות קצרות, הן נכנסות בקלות מתחת לשרוול של המעיל וכך ההגנה מפני חדירה של שלג היא טובה יותר וזה גם ניראה אסטתי הרבה יותר.

מסקנה:

אינני סוכן של חברת Level אך אני כבר שנים ממליץ בחום על המוצרים שלהם. אינספור אנשים כבר הודו לי על ההמלצה הטובה שהצילה להם את הידיים, כמו שהיא הצילה לי ואני ממליץ על הכפפות בלב שלם. מי שאינו חובב כפפות קצרות יכול לבחור בדגם ה-Half Pipe  או אפילו בדגם ה-Super Pipe שמגיעות כבר עם עם ממברנת Goretex XCR, שזאת הממברנה נגד מים הטובה בשוק כיום, ולהנות מכל העולמות. כיוון שאין כפפות גורקטס קצרות של חברת Level, אני מסתפק ברצון בדגם ה-Network ואין לי תלונות כלל, נהפוך הוא.
למי שיש קריירה שמבוססת על עבודת אצבעות (תכנות, עבודה עם מכונות ומחשבים ובכלל) וחשוב לו להגן על הידיים שלו ולא להסתכן בהשבתה לא מרצון של הגוף – שירוץ ויקנה כפפות של Level עם הגנת הביומקס ושיהיה בריא.

גלריה:

LN-7

הכפפה כשהיא מפורקת

LN-6

הליינר עם הגנת הביומקס

LN-5

מערכת ההגנה מקרוב

LN-4

עוד תמונה דומה לשאר 🙂

LN-3

הכפפות במצב הרגיל שלהן

LN-1

החלק הפנימי של הכפפה

LN-2

גב הכפפות

 

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: כפפות סנובורד Level Network
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה