סקירת ווקס לסנובורד OneBallJay F-1 Wax

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
10/05/2016

אודה מראש, המוצר הבא נועד לגולשים סלאקרים, עצלנים, או כאלה שלא יכולים לטפל בציוד שלהם כמו שצריך מכל סיבה שהיא וזקוקים לפתרון ווקס מהיר בשטח. ה-F-1 של חברת OneBallJay (שאני כאמור אוהב ומשתמש במוצרים נוספים שלהם, כמו סדרת ה-4WD) הוא ווקס rub on, כלומר כזה שניתן למרוח אותו ישירות על הבסיס של הסנובורד מבלי להשתמש במגהץ. בנוסף, וזאת הסיבה העיקרית למען האמת שקניתי את המוצר הזה, לקופסת הפלסטיק שמגיעה עם הווקס מודבקת חתיכת שעם שמאוד מאוד נוח לעשות איתה פיניש לבסיס של הבורד אחרי ווקס חם. אני משתמש בכזאת פיסת שעם עם הקופסה של OBJ כבר 4 שנים והגיע הזמן להחליף לשעם חדש יותר.

על המוצר:

מדובר על ווקס שנועד בעיקרון ל-rub on, אבל גם יכול לשמש כווקס לטיפול ווקס חם. הווקס עצמו הוא ווקס all temp, כלומר ניתן להשתמש איתו במגוון טמפרטורות. הווקס עצמו, בניגוד לווקסים אחרים, הוא מעט רך יותר מה שמאפשר ספיגה טובה יותר שלו גם בלי שימוש במגהץ.

חוויית השימוש:

ניסיתי את הווקס בווקס חם, והוא סביר. הרגשתי איטיות כללית יותר מווקסים אחרים של OneBallJay שאני משתמש בהם בדרך קבע. אולי הסטנדרט שלי גבוה, אבל הרגשתי שווקס אחר היה נותן לי פוש טוב יותר.

יצא לי לנסות גם את הווקס כ-rub on והתוצאה הייתה סבירה. כלומר, הסנובורד גלש מהר יותר אחרי הטיפול בשטח מאשר לפניו, אבל אין מה להשוות עם ווקס חם, שאכן, אין מה להשוות אותו עם שום טיפול-קומבינה אחר.

מסקנה:

ה-F-1  של OBJ הוא כמו פלסטר, או לדרמן בתיק – תמיד טוב שיהיה. הווקס מוצא אצלי שימוש קבוע אצל חברים שמתעצלים לטפל בבורד שלהם. ניחא, הם מבסוטים. מנקודת מבט יותר רצינית, זה פלסטר לשימוש במקרה חירום וממש לא תחליף ראוי לעבודת ווקס איכותית.

גלריה:

info-bleach-oneballjay-f1-snowboard-wax-open

הווקס, המכסה והקופסא עם השעם מאחורה

info-bleach-oneballjay-f1-snowboard-wax

ככה העסק נראה מבחוץ

Share Button
מאת: ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: ווקס לסנובורד OneBallJay F-1
41star1star1star1stargray