סקירת כפפות סנובורד Level Switch

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
02/03/2015

לאחר כ-4 שנים עם כפפות Level Network, שכבר סקרתי זה לא מכבר, הרגשתי שהגיע הזמן להחליף את הזוג העיקרי שלי. הכפפות הקודמות (ה-Network) התחילו להתבלות מעט ונוצרו קרעים קטנים בקיפולי האצבעות, אך אחרי למעלה מ-4 שנים, ויותר מ-100 ימים על השלג אני חושב שזה מכובד, ומה עוד שאפשר בשקט עוד לגלוש איתם כמה שנים שכן הקרעים הקטנטנים הללו לא מפריעים לתפקוד הכפפה ומים לא נכנסו פנימה. כך או כך, גם הפעם חיפשתי כפפה שתהיה עם מערכת מיגון מובנית, ככה שהענין הזה כמעט אוטומטית פיקס את הזרקור על Level, שהיא בעיני היצרנית הטובה ביותר לכפפות סנובורד עם מיגון והתחלתי לחפש כפפה שתהיה קצרה ככל האפשר (Short cuff) ועם האטימות הטובה ביותר. גם הפעם לא הצלחתי למצוא כפפות גור-טקס, אך למזלי נתקלתי ב-Level Switch.

על המוצר:

בשונה מכפפות הסנובורד הרגילות של Level, הסוויץ' היא כפפה שמיועדת דווקא לסקי ומפה המבנה המיוחד שלה: היא בנויה מעט בשיפוע (ראו תמונות), היא מאוד קצרה והתפעול שלה משמעותית יותר נוח מכפפות אחרות. Level זיהו את הפוטנציאל של גולשי הפארק על סקיז, והכינו כפפה שמיועדת לנישה הזאת. אני אישית מאוד התלהבתי ממנה למרות שאינני סקייר קבוע שכן היא עונה לי על הדרישות שהצבנתי לעצמי: כפפה ממוגנת, כמה שיותר קצרה, על מנת שאני אוכל לסגור מעליו את השרוול של המעיל, ושתהיה נוחה לשימוש.

חוויית השימוש:

למרות שמידת הכפפות הרגילה שלי היא לרוב 8.0, הפעם החלטתי ללכת על חצי מידה אחת קטנה יותר על מנת לנסות להגיע להתאמה המושלמת. הזמנתי את הכפפות המדוברות במידה 7.5 ולמזלי הן התאימו בול. התנועה בהן מאוד נוחה, מגן ה-Biomex יושב בצורה מאוד נוחה, ויש לכפפות אפילו לשוניות קטנות שממש מקלות את ההורדה וההשמה שלהן, מה שמאוד שימח אותי. בתור אחד שכבר רגיל לכפפות של Level, מיד התרגלתי אליהן והן היו לי נוחות מאוד. עם האיכות המצויינת והעמידות המעולה של כפפות Level בהחלט התרשמתי שהן יחזיקו לטווח הארוך.

מסקנה:

מי שמחפש כפפות סנובורד עם עם המגיון הטוב בשוק, ושיהיו עמידות מאוד ונוחות מאוד – אני ממליץ בהחלט על ה-Level Switch. מניסיון שבועי של כחודש, אני יכול להעמיד שהכפפות מאוד נוחות, מאוד מחממות והמבנה המיוחד שלהן הוא ממש ממש נוח. אמנם אלו לא כפפות גור-טקס, אך זה כבר לא ממש מדאיג אותי לאור הניסיון המצויין שיש לי עם הכפפות של Level והעמידות שלהן נגד מים. מומלץ מאוד.

גלריה:

info-bleach-level-switch-gloves-top

גב הכפפות

info-bleach-level-switch-gloves-shape-2

תצורה מאוד נוחה ללבישה

info-bleach-level-switch-gloves-shape

צילום מהצד

info-bleach-level-switch-gloves-pull-slip

סגירת power strap מהירה ונוחה

info-bleach-level-switch-gloves-power-strap

ויש גם מגן בפנים

info-bleach-level-switch-gloves-inner

פנים הכפפות

info-bleach-level-switch-gloves-biomax

תקריב

 

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: כפפות סנובורד Level Switch
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה