סקירת גוגלס לסנובורד Bolle Emperor

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
02/03/2015

לאחר כשנתיים עם גוגלס Bolle Gravity, שכבר סקרתי זה לא מכבר, החלטתי שהגיע הזמן להתחדש בגוגלס חדשים, שכן הגוגלס הקודמות התחילו להיות מעט שרוטות ובעיקר כי הצלחתי להשיג דיל לא רע על הגוגלס החדשות המדוברות.
כמו תמיד, בתור מוצר רגיש לשריטות ולבלאי, המטרה שלי היא להשקיע כמה שפחות בדבר הכי טוב שאפשר למצוא. בתור חובב Bolle מזה שנים ארוכות, מצאתי כי העלות מול התמורה בגוגלס הללו היא הטובה ביותר. בולה מציעים גוגלס עם עדשות קמורות ופנורמיות במחירים זולים בכ-30% עד 70% ממחיריהם של גוגלס של חברות מתחרות יותר "קוליות". בעוד שמי שרוצה להשקיע בגוגלס $100 ויותר מוזמן לעשות כן, התקציב שלי לצורך הענין היה כ-$70 לכל היותר, מה עוד שמילא עם כמות השימוש שאני מעביר את הגוגלס, אני נאלץ להחליף אותם פעם בשנתיים בערך.
הפעם החלטתי להתפקס על הדגם החדש של חברת בולה, ה-Emperor, שהם גוגלס עם עדשה גדולה משמעותית מדגם העילית הקודם שלהם, ה-Quasar, והם מתאימים לבעלי פנים גדולות ו/או למי שאוהב גוגלס ממש גדולים עם מראה די פנורמי. כמו תמיד כמעט, את המחיר הטוב ביותר במצאתי באיביי, וקניתי אותם ממוכר מורשה של בולה תמורת $65.

על המוצר:

מדובר על גוגלס איכותיות שמותאמות לטכנולוגיה של ימינו: עדשה פנורמית כפולה קמורה, עם ציפוי מראה, התאמה מלאה לקסדה וגופי בעל ציפוי סיליקון על מנת למנוע תזוזה של הגוגלס כשהם על הקסדה. העדשות של בולה הן בין האיכותיות בשוק, ומצופות בשכבת הגנה נגד קרני UV, ציפוי פנימי נגד אדים ומערכת לסירקולציית אוויר בתוך הגוגלס. הקיצור, כל השטיקים הרגילים שכל יצרן איכותי מציע.

חוויית השימוש:

הגוגלס מאוד נוחות לשימוש. הריפוד שלהם מוד קודם כל מאוד נוח על הפנים ובסה"כ הגוגלס יושבות בצורה מעולה ונוחה לאורך זמן. בתור אחד שלא משחק עם הגוגלס במהלך הגלישה ולא מוריד אותם ושם על המצח כל 5 דקות, לרוב אין לי בעיה של אדים בתוך הגוגלס, וכך גם היה במקרה הזה. אחרי גלישה רצופה של כ-3 שעות, שדווקא במהלך כן הורדתי את הגוגלס לכמה דקות מדי שעה, לא נתקלתי באדים.
העדשה הפנורמית היא מעט גדולה יותר מזאת שהייתה בדגם הקודם והדבר הרחיב משמעותית את שדה הראיה. בגוגלס הללו רואים טוב יותר מבעבר, ובהחלט אני יכול לאשר ששדה הראיה התרחב ופשוט רואים יותר טוב.
ההתאמה לקסדה מעולה גם היא ולא נתקלתי בתזוזה או באי נוחות מכל סוג שהיא.

מסקנה:

למי שאינו רוצה לשקיע מאוד דולרים או הרבה מאות שקלים בגוגלס איכותיות ועכשוויות מחד, ומאידך אינו רוצה להתפשר על מותגים זולים או גרועים שייתנו מוצר מאכזב, אני בהחלט ממליץ על ה-Bolle Emperor. מרבית הדגמים נמכרים אונליין ברמת מחירים של עד כ-$100, כשניתן למצוא לא מעט דגמים באזור ה-60-70 דולר לזוג. באיביי ניתן למצוא דילים טובים אף יותר.
כדאי לזכור שגוגלס הוא מוצר עם בלאי יחסית מהיר, גם למי ששומרים על הציוד שלהם. מספיק כמה שריטות על מנת לפגוע באיכות הראיה ואז צריך להחליף זוג. הדבר כואב יותר אם מדובר על דגם ממש יקר שעולה נגיד 200$. מפה, ההחלטה שלי למצוא לתקצב את הענין בטווח שציינתי.
אני מאוד ממליץ על המוצר ובעיני הוא מספק את התמורה הטובה ביותר למחיר בטווח המחירים המדובר.

גלריה:

info-bleach-bolle-emperor-goggles-top-2

עדשה פנורמית מקומרת

info-bleach-bolle-emperor-goggles-top

מבט נוסף מלמעלה

info-bleach-bolle-emperor-goggles-strap

סיליקון על הגומיה מונע תזוזה

info-bleach-bolle-emperor-goggles-lens

תקריב על העדשה האיכותית

info-bleach-bolle-emperor-goggles-frt-2

צילום מקדימה של הגוגלס

info-bleach-bolle-emperor-goggles-frt

עדשה גדולה – לפנים גדולות

info-bleach-bolle-emperor-goggles-foam

הריפוד מאוד נוח ונעים למגע

 

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: גוגלס לסנובורד Bolle Emperor
31star1star1stargraygray

כתיבת תגובה