סקירת ביינדינגס לסנובורד Union FC

ציון:

מאת: ליאון אברבוך
01/05/2016

אחרי החוויה המאכזבת עם ביינדינגס של GCW, הייתי חייב חוויה מתקנת. עדין רציתי ביינדינגס של מותג חדש שעוד לא ניסיתי, כך שהפור נפל על חברת Union, שהיא ענקית פה בקולורדו, וכל גולש שלישי הוא עם Union. כמו תמיד, החלטתי ללכת על הדגם הכי יקר של החברה (משום מה אני משוכנע שמה שיותר יקר הוא בהכרח יותר טוב), ה-FC, שזה הביינדינגס הכי קלים בשוק כיום, וכל חתיכה שוקלת באזור ה-650 גרם, שזה משקל נוצה, וזה אחרי האכזבה של ביינדינגס ששוקלים כמו טנק, שדי הפכו את הגישה שלי לכל נושא המשקל של הציוד.

על המוצר:

ה-Union FC הם הביינדינגס הכי קלים כיום (2015/2016) בשוק זאת הודות לעובדה שהם עשויים מ-carbon fiber שפותח במפעל של למבורגיני באיטליה. כל השאסי עשוי מקרבון, הבאקלים עשויים ממגנזיום, ורק צלחות החיבור עשויות מניילון. הרצועות של הביינד עשויות מעור אמיתי איכותי ורך, ומעל לחיבור של הביינד, ישנה שלחת נשלפת. המידה שקניתי הייתי M/L והיא התאימה בול למידת הנעליים שלי – 9.
הביינדינגס הם מאוד קשיחים, ככה שמי שזקוק לזוג טוב שיעשו עמו חסד בפארק – שימשיך הלאה.

מחיר המוצר יקר בטירוף. עם מיסים ובעונה, הוא הגיע ל-$530 שזה יקר יותר מרוב הבורדים בשוק. הייתי צריך לעשות הרבה חיפוש על מנת למצוא מחיר סביר יותר…

חוויית השימוש:

קניתי את הביינדינגס בשביל הבורד Smokin’ Awesymmetrical שלי שמיועד בעיקר לימי פאודר. לכן גם חיפשתי ביינדינגס קשיח שיהיה רספונסיבי.

מעולם לא היו לי ביינדינגס של Union, אבל ניסיתי לא מעט זוגות אחרים, ו… התאהבתי. בפעם הראשונה בחיי הרגשתי כאילו שנכנסתי לביינד שמישהו יצק במיוחד עבור הרגל והנעליים שלי. התאמה מושלמת ונוחות כמו שבחיים לא היו לי – ישר מהקופסא. נוסיף לזה את הרצועות הסופר נוחות, ונקבל נוחות שימוש פנומאלית.

המשקל של הביינד ומדהים והרספונסיביות היא אדירה. כמה שהביינד קשיח, הוא יותר רספונסיבי ומדוייק. פאודר, מהירויות גבוהות על מסלולים ותמרונים מהירים בין עצים צפופים – הכל בוצע ללא מאמץ.
השילוב הקדוש הזה של נוחות, קלות משקל ורספונסיביות פשוט משדרג את החיים.

מסקנה:

ה-Union FC זאת השקעה. הוא קל, הוא מעולה והוא יקר. אבל איזו השקעה נפלאה…
ללא ספק זה אחד הביינדינגס הטובים והנוחים שניסיתי עד היום ואני כ"כ הנה לגלוש איתם. הם מגלחים כמעט קילו, אם לא יותר, ממשקל סט אפ ממוצע, ונותנים תמורה סופר מעולה בעיקר בכל ההר, אבל לא ממש בפארק.
מי שמחפש זוג איכותי שיחזיק מעמד שנים ארוכות ויספקו חוויית שימוש מעולה מעולה מעולה – אני ממליץ לחלוטין.

גלריה:

info-bleach-union-fc-bindings-highback

ההייבק עשוי קרבון פייבר והוא סופר קל

info-bleach-union-fc-bindings-side

מבט מהצד – עיצוב מינימליסטי בלי פוזה מיותרת

info-bleach-union-fc-bindings-side-2

עוד מט מהצד, עקום משהו

info-bleach-union-fc-bindings-top

הרצועות של הביינדינגס הן סופר נוחות

info-bleach-union-fc-bindings-top-open

מבט נוסף מלמעלה

Share Button
ליאון אברבוך
המוצר הנסקר: ביינדינגס לסנובורד Union FC
51star1star1star1star1star